Normalny rozmiar
Czcionka powiększona
Czcionka duża
MĄDRZE, ZDROWO, NA SPORTOWO 2017
Data: 2017-05-05

27 kwietnia br., w Hali Widowiskowo-Sportowej pod Dębowcem, odbył się towarzyski mecz siatkówki pod hasłem „Mądrze, zdrowo, na sportowo 2017”. To już piąte, sportowe spotkanie Samorządowców Miasta i młodzieży Środowiskowego Centrum Pomocy w Bielsku-Białej. 

 

Po jednej stronie siatki stanęli Samorządowcy, których do drużyny powoła Pani Agnieszka Gorgoń-Komor, Przewodnicząca Komisji Zdrowia Polityki Społecznej i Sportu Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej, po drugiej, podopieczni Klubu Młodzieżowego „Nada Dachami” i Świetlicy Środowiskowej „Przyjazna Przystań u Św. Józefa”. 

Obu drużynom kibicowali podopieczni z pozostałych placówek ŚCP oraz sympatycy i przyjaciele zawodników. Było kolorowo, głośno i wesoło, a emocje towarzyszyły nie tylko siatkarzom, ale także kibicom.  Spotkanie okraszone było występami artystycznymi: piosenką „Nasze miejsce” wykonaną przez młodzież Klubu Młodzieżowego „Nad Dachami oraz układami tanecznymi zespołu „Wir” z Domu Kultury w Komorowicach i „Czarno to widzę”, ze Świetlicy Socjoterapeutycznej „Zakątek Uśmiechu”

Obie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary.

Dziękujemy za zaangażowanie i pomoc w organizacji imprezy.

 

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby
- kliknij aby przeczytać szczegóły -